2.série

 

Pauza

Tak tu máme další pauzu tentokrát jenom čtyrtýdenní což dobrá zpráva. Po šedesáté epizodě zůstalo mnnoho pootevřeno. Na odkrytí si musíme počkat další 4týdny kdy bude Violetta opět pokračovat(nejspíše). Takže je na co se těšit. Během té pauzy bude probíhat další projekt. Více o projektu přinesu za chvíli. A co se týče Dopisu pro Tini začněte psát verze do diskuse. Dopis pošleme na email Tini.


 

 

Pauza po 60 epizodě

Nečekaná změna.Druhá polovina 2.série bude odvysíláno 20 dílech pak bude 4týdnenní přestávka. Po 4týdenní přestávce bude 2.série zase pokračovat(odhadem někdy v 6.dubnu).
Přehled:

od 9.února do 6.března 2x41-2x60

od 9.března do 3.dubna 2x41-2x60

od 6.dubna do 1.května 2x61-2x80(není potvrzeno)

Violetta pokračuje od 9.února

Skvělá zpáva violetta pokračuje 9.února.

Vánoční pauza

Novinky

Většina z nás asi ani nevíme jak, ale první polovinu 2. série Violetty máme opravdu za sebou! 40. epizoda měla premiéru včera v 18:00 a odehrálo se v ní opravdu mnoho různých zvratů, nečekaných odhalení a překvapení! Jak jednotlivé dějové linky budou pokračovat se však dovíme až v únoru 2015. Oficiální program na únor sice ještě nevyšel, takže se to nedá říct s určitostí, ale vychází to tak, že by se Violetta měla vrátit s premiérovými díly 9. února. Mezi tím si můžete druhou sérii Violetty vychutnat ještě jednou, protože během pauzy budou běžet reprízy epizod 1 až 40.

                                                                                                     Zdroj:The Suite Life Cz & Violetta