Otázka života

Otázka života, tak zní nový projekt, který tvoříte vy. Je to jednoduché. Vymyslí te si otázku, které byste položili třeba Albě, ale můžete víc lidem(samozřejmě ne tu stejnou). Tu pak napíšete do formuláře Otázka života(instrukce najdete po otevření formuláře). Otázka se pak odešle mě a já je budu hormadit do 17.října. Počítám, že nejspíš nejvíc odpovědí přijde s otázkou pro Tini a Jorgeho. Pak podle postav bych rozdělil kola(např.Kolo - Tini - otázky položené pro Tini). Myslím si, že je to skvělý nápad.

Ukončení projektu Otázka Života

Už nastal čas ukončit projekt Otázka života. Projekt probíhal od podzimu a skočil dnes. Další kolo nebude protože nejsou otázky. Možná bychom si cestu projektu zopakovat. Do 17.10 jste posílali otázky. Poté začalo první kolo o hlasování nejlepší otázky pro Tini. Výtěznou otázkou se stala: Jaká postava z Violetty ti nejvíce přirostla k srdci?. A dnes se stala výtěznou otázkou pro Cande: Proč chodíš s Ruggerem?. Doufám, že projekt byl takový hezký a svůj hlas o projektu vyjádřete v anketě, kterou naleznete místo ankety o otázku života.

Nyní se trochu poohlédneme na stávajíci projekty: Testík- Stále více přicházejí odpovědi, ale stále nikdo neodpověděl správně na všechny otázky. Pokud ještě pár lidí neodpoví na všechny dobře, tak možná začnu uvažovat o nápovědách.

Dotazník - V dotázníku nyní nově vložte a oznámkujte jednotlivé věci na blogu jako ve škole. Dotazník vyplňte ZDE.

 

Otázka života - 1.kolo:vyhodnocení - 2.kolo:začátek

Z prvního kola Tini vyhrála otázka Jaká ppostava z Violetta ti nejvíce přirostla k srdci?

A dnes startuje další kolo této soutěže tentokráté pro Cande.

Omlouvám se za včerejšek. Vím, slíbil, že tento projekt odstartuje ve včera, ale nějak jsem se nedostal k počítači. Takže možná čekejte ještě dnes jeden článek. Dále také probíhá vyřazovací anketa starších a moc neaktivních projektů na výběr máte ze čtyr dnes spíž už ve tří, protože všechny hlasy, co zatím byly jsou pro Chat, který vypadává, ale anketa pořád trvá a vypadne ještě jeden. Ještě jste si mohli všimnout, že pod novým logem je odrázek s premiérou 3.série