Violetta Live 2015 International Tour

Videa z koncertů

Pár zajímavostí o Violetta Live

  • Turné trvalo 10 měsíců, během kterých se odehrálo 109 koncertů, 75 v Evropě a 34 v Jižní Americe

  • Prodal se téměř 1 milión vstupenek

  • Účinkující vystřídali 79 kostýmů a 75 párů bot11 z nich obula pouze Martina

  • Postavit složité pódium s obřími velkoplošnými panely trvalo asi 20 hodin

  • Po Evropě turné vozilo 10 velkých kamionů

  • Kromě vystupujících čítal tým turné na 130 lidí

  • První koncert proběhl 3. ledna ve španělském Madridu, poslední proběhl 1. listopadu ve francouzské Nice

  • V Evropě navšívili celkem 42 měst

  • V Jižní Americe navštívili celkem 16 měst

  • Ve městě Guadalajaru v Mexicu se na pódium ukázala Maca Miguel, představitelka Gery

Poslední 3 týdny Violetta Live 2015

V úterý odstartovala poslední část turné. Před herci jsou poslední 3 týdny turné. Poslední část začali v hlavním městě Berlíně. Poté se přesunou na koncert do Belgie, který měl už v sprnu, ale byl zrušen. Poté se vrátí do Německa a poslední koncert je čeká 1.listopadu ve francouzkém městě Nice.

Pár novinek(aktualizováno 17.9)

První novinkou bude, že nám 3.série propikne už za 4 dny.

Uplynulý víkend se ve Veroně a Pesaroně konaly koncerty a to speciální, protže se konaly na netradičním místě v koloseum. Itálie patří mezi země s největším počtem fanoušků to znamelo, že oba dva koncerty byly vyprodané. Při koncertě ve Veroně se rozloučily se svými dvěma italskými kamarády(Lodo a Rugge). Při všech těch emocí Tini a Cande začali brečet, nejspíš z důvodů, že si začínají uvědomovat, že turné skončí už za měsíc a půl.

Pokud sledujete Youtube kanál Disney Česká Republika mohli jste si všimnou, že každý den přidávají jedno video ze série videí Moje postava & já. Časem se určitě objeví i zde na blogu.

Dále bych chtěl připomenout, abyste se zapojili do projektu Otázka života (pravidla a info ZDE).

Delší dobu běžící projekt Pomocte vylepšit blog stále funguje a těším se na vaše názory.

Překvapení ve 3.části turné

Překvapení čekalo na ty, co byli v úterý na koncertě v Krakově. Mohli jako první vidět jako součást show píseň Crecimos Juntos. A byla to podívaná. Ti, co byli na koncertě ve Varšavě tuhle show zhlédnout nemohli. Už v latinskoamerické části zazněla tato píseň, ale ne celá a vždy byla zpívána jenom část bez hudby. Pod článkem najdete video s písní.

Supershow otevírající 3.část turné

Supershow, tak lze nazvat vystoupení, které herci včera předvedli ve Varšavě. Už za 2 dny bude další show v Krakově. Nyní je období, kdy je Violetta nejblížš naší zemi. Pod článkem najdete několik videí z Varšavy. A pokud sledujete blogový Youtube kanál mohli jste si všimnout, že jsem zveřejnil záznamy profesionální záznamy ze show. Záznamy najdete Zde.

Herci ve Varšavě

Herci do Varšavy přijeli již ve čtvrtek. Po příletu je již čekali na letišti davy fanoušků.Ten den též měli tiskovou konferenci. Po ubytování v hotelu se vydali na tiskovku, ale cestu jim skřížili fanoušci, kteří na ně čekali před hotelem, kde jim herci udělali menší autogramiádu. Poté se vydali do koncertní haly, kde dnes budou vystupovat a také se zde konala zmiňovaná tiskovka.

Ukázky z koncertů

Přináším videa ukázky z Latinskoamerické části turné. Užijte si je.


 

 

3.zastávka - Itálie

Už jsme viděli dvě videa ze zastávek Violetta Live 2015 International Tour. Teď jsou sice ve Francii ,ale až teď vyšlo video ze 3.zastávky - Itálie. Tak si ho užijte.

Mapa tour 2015-Francie

Je čas na další část turné no a na Francii kde bude hned po Itálii.

Kde probíhá turné v plné parádě!

Lístky a mapa tour-Itálie

Klikni sem a otevře se ti stránka na které je seznam koncertů a u volných lístků prodej.

Sem na blog budu přinášet mapu na zem kde a kdy bude Violetta Live. Jako první bude Itálie. Já vim že ted po Španělsku bude Portugalsko, ale nemá cenu dělat mapu pro jedno město.

Lisabon-24.1.-20:00  Lisabon-25.1.-20:00


 

 

První záběry jsou tu!

První záběry z koncertu v Madridu. Violetta si pro nás přichystala překvapení třeba zbrusu nové podium, nové efekty. Na světě jsou už i záběry i fotky z koncertu. Předem se omlouvám za špatnou kvalitu videa  ale fotky to spraví.
 

 

Violetta živě: Madrid

Včerejší akce v Madridu ...

Druhé celosvětové turné Violetta Live 2015 začíná! Vše otevře koncert v Madridu, který proběhne 3. ledna, tedy už za pouhé 4 dny! Herci však přiletěli na náš evropský kontinent už před pár dny, a včera v 17:00 se představili na balkóně budovy Teatro Real v Madridu. Na hvězdy z Violetty se přišli podívat davy fanoušků, a dokonce si společně s herci zazpívali. Tahle včerejší akce se dá považovat za zahájení Violetta 2015 Live Tour!

Zdroj:The Suite Life Cz & Violetta

Violetta Live 2015 International Tour/První zastávka Madrid

Violetta i v Rakousku a Maďarsku!

Violetta Live 2015 International Tour bude opravdu velkolepé. Oznámených už bylo celkem 17 zemí v Evropě a Jižní Americe, které Violetta navštíví, a seznam se pořád rozrůstá. Před pár dny se potvrdilo, že Violetta Live bude mít zastávku i v Rakousku a Maďarsku! Obě země jsou nám blízko, takže po Polsku a Německu je tu pro české a slovenské fanoušky další možnost, jak si splnit sen a vidět své idoly živě! Koncert v maďarské Budapešti proběhne 29. srpna 2015, v rakouské Vídni 5. září 2015. Všechny aktuality ohledně Tour 2015 budu i nadále sledovat a přinášet na blog.
 

Koncert i v Německu a Polsku!

Violetta Live 2015 International Tour odstartuje už 3. ledna v Madridu. Podle nejnovějších informací během turné Violetta navštíví i Německo, a před pár dny se objevila zpráva, že i Polsko. Koncert v Německu se bude konat 26. a 27. března 2015 v Mnichově, v Polsku proběhnou dva koncerty 29. března 2015 v Lodži. Pro české a slovenské fanoušky je to mimořádní šance potkat své oblíbené herce živě, jelikož jsou obě země relativně blízko. Určitě budu i dál sledovat seznam koncertů a přinášet vám aktuální zprávy.

Violetta se podruhé vydá do světa!

Herce z Violetty už brzy čeká celosvětové turné. První velké turné Violetta en Vivo se konalo od července 2013 do března 2014 a mělo obrovský úspěch. Právě proto se Violetta vydá na tour znovu. Turné Violetta Live 2015 International Tour odstartuje 3. ledna 2015 v Španělském Madridu. Dále Violetta navštíví Evropské země Portugalsko, Itálii, Francii, Nizozemsko, Belgii a Švýcarsko. V dubnu se turné přesune do Latinské Ameriky, kde krom mnoha jiných zemí navštíví i domácí Argentinu. Podle informací se cena jedné vstupenky bude pohybovat od 50 do 100 € což je v přepočtu přibližně od 1 300 do 2 700 korun.   
           Zdroj:The suite life Cz & Violetta