3.série

 

R5 ve čtvrtek a v pátek

Jako ve druhé série kde byla hostem Brigit Mendler, ani ve třetí nezůstane ochuzeni o nějakou hvězdu. V seiálu se objeví hudební skupina R5. Nejznámější R5 je asi Ross Lynch, kterého mužete znát ze seriálu Austin & Ally, kde ztvárnil Austina.

Na obrazovká kapelu R5 uvidíme již ve čtvrtek a v pátek. Ano uvidíme je ve dvou dílech. Jako Brigit Mendler zazpívala píseň Huriccane, tak R5 zazpívá Heart Made Up On You.

15.dubna bude velký den s Violettou

Pátek 15.dubna pro někoho smutným dnem. Toho data se dočkáme úplného konce Violetty. Na obrazovkách Disney Channel určitě dále poběží seriál v reprízách, ale premiérové díly už vycházet nebudou. 15.dubna se dočkáme nejen už 240 dílu Violetty, ale i filmu Violetta:Cesta na Vrchol(Violetta:Journey), který začne v 19:30 a 15 minut před dokumentem Violetta:Cesta na Vrchol budeme moc shlédnout i speciál, kde se studenti loučí se studiem. Violetta:Speciál začne od 19:15 a potrvá přibližně čtvrt hodiny. Večer nabitý Violettou nás čeká 15.dubna. V tabulce premiér najdete i souhrn časů. Možná si kladete otázku, které pondělí pokračuje Violetta 231.díl. Odpověď je jednoduchá. 213.díl začíná opět 4.dubna.

Aby jste nezapomněli na projekty: Best Song-V nejlepší písni ze třetí série vede anglické písnička Underneath It All, o hlas méně má Mil Vidas Atras. Zatím nejlepší písní z 1.série je Ser Mejor a ze druhé to je Soy Mi Momento Mejor. Pokud jste ješte nehlasovali hlasujte čas máte do konce března.

Testík je stále otevřený pro zaslání správných odpovědí.

 

 

Další dvacítka za námi

Zase to uteklo jako voda a máme tu zas pauzu. Od 18.1 jsme mohli, jak se děj bude rozvíjet. Jak Leon zareaguje na to, že Violetta je Roxy, co bude se studiem. Otázky jsem zjišťovali celých 20 epizod. Leon Violettě nejenže odpustil, ale jsou zase spolu. Studio se dostalo z nejhoršího, ale studio je pořád v problémech nejen s dluhy a teď i s Jade, která studio koupilo, aby byla více blíže Chermanovi. Nyní však je studio ohroženo Jade, která chce studio zavřít. Povede se jí to? Před námi jsou čtyři týdny pauzi a 14.března pokračujeme s dějem. Možná jste trochu zvědaví a tak se trochu budu snažit nastínit děj poslední dvacítky. Studio navštíví významná skupina. Ludmila začne pociťovat dobro. Vztah Vio a Leona možná projde zkouškou. Pricilla bude ještě horší a zlejší. Vztah vznikne mezi dvěma kamrády, snažící se mít svého/svojí vysněnou. A nakonec dojde k uzavření svazku u to vám neprozradím. Doufám, že jsem trochu pomohl, aby jste byli ještě zvědavější a těšili se. Poslední dvacítku však neuvidíme spojenou. Disney Channel odvysílá epizodu 61 po 70, kterou uvidíme 25.3, poté nastává pauza, která může být týdenní, či dvoutýdenní. Kdyby pauza byla dvoutýdenní, zhlédneme epizodu 71 11.dubna a přednádhernou poslední epizodu zhlédneme 22.4.

3.série v březnu do 25.3

Dnes vyšel program odhalující březen na Disney Channel. 3.série pokračuje 14.3, ale však odvysílají pouze do epizody 3x50, která bude mít premiéru 25.3 v pátek. Jde o dost zvláštní nápad. Na facebook Disney Channel Čr jsem se zeptal o co přesněji jde a čekám na odpověď. Až odpoví už určitě dám vědět na blog. Přehled dílů vidíte ve vysílání Violetty na pravo.

Violetta v Únoru

Dnes vyšel program na únor, ve kterém se potvrdily moje myšlenky. Po šedesáté epizodě nastává obvykla pauza. Hned 1.února budeme moc slednovat 51.epizodu a třetí čtveřici zakončí 60 epizoda dvanáctého února. Podle mých předběžných výsledků by měla Violetta odvysílat poslední díl 1.dubna. To je pouze doměňka na základě, která vychází z minulých vysílání. Samozřejmě bude pokračovat i I Love Violetta, kde každý premiérový díl uvidíte v pátek od devatenácté hodiny.

Teď něco k Dopisu pro Tini. Během víkendu jsem zjistil adresu na Tini domů. Takže následný dopis pošleme možná trochu milejší formou a to pspírovým dopisem. Dále bych chtěl vyzdvihnout vaše náměty. Do tohoto ročníku zatím přišlel jenom jeden námět. To je dost kritický. Počítám s použitím námětů z minulého roku. Svůj námět pište ZDE. Další otázkou je překlad. Nikdo mi zatím nenapsal, že by se postaral o překlad. Ve vzduchu visí několik návrhů,. Můžu se pokusit porosit o překlad Snowfox, nebo použiji internetový překladač a ještě mne napadlo zajít do jedné jazykové školy v mém městě, kde je možnost překladu.

Pište své vzkazy a nezapoment+ Violetta pokračuje v Pondělí

Violetta pokračuje 16.1

Včera vyšel program na Leden, ve kterém jsem našel, že druhá polovina třetí série bude pokračovat z 16.1. To možná je dobrá zpráva ale zárověň špatná, protože se nám tím blíží konec Violetty.

 

Violetta bude mít vánoční přestávku

Jako minulý rok i letos bude mít Violetta vánoční pauzu. Ta začne 4.prosince skončí někdy v lednu. Během toho se budou díly opakovat. Na obrazovkách Disney Channels bude moc vidět i více než jenom opakovací díly. 31.12. bude Disney Channel v 18:00 dávat záznam z koncertu z minulého roku v Miláně při turné Violetta En Vivo. A ještě možná by vás zajímalo, že Disney bude vysílat sountrack videoklipů 28.12 v 19:45. Videoklipy budou od písní Te Creo, Amor en el aire, Hurricane, Hoy Somos Más, Ser Mejor.

Pauza

Od minulého pátku si musíme počkat 4 týdny na pokračování Violetty. Za sebou máme 20 epizod, které rozjely děj. Myslím, že tu pauzu vydržíme. Po 20 epizodě zbylo hodně otevřeno. Například proč se mi musí studenti vrátit do Buenos Aires. To já vím, ale abych nezkazil napětí tam to neřeknu. Zdali to chce někdo vědět napište na violettacesky@gmail.com

3.série již zítra

Mnozí z vás už odpočítavají hodiny do premiéry první epizody 3.série u nás. Všichni se již jistě těšíte stejně jako já. Začátek 3.série: Violetta a ostatní se vracejí z celosvětového turné. Herman potká okouzlující ženu Pricsillu, ze které nakonec vyjde, že je Ludmily matka. Doufám, že jste všichni moc natěšeni a pod článkem menší upoutávka bohužel v Italštině.

3.série se blíží

3.série je už za dveřmi a za týden je otevře. A s blížící se sérií byla na Youtube zveřejněna první upoutávka(pod článkem). V Pátek jste mohli vidět i I Love Violetta, kde nám tři dívky něco málo prozradily.(Neptejte se, co. Neviděl jsem ten seriál.)  Možná by vás zajímalo, jaké měny dabingu přinese 3.série a jaké písničky uvidíte(nebudou však všechny, jenom z prvních 20 epizod)

Změna dabingu: 

Francesca - Terezie Taberyová (předtím Pavlína Kostková Dytrtová)

Diego - Jan Škvor (předtím Radek Škvor)

Maxi - Petr Neskusil (předtím Braňo Holiček)

Beto - Jakub Saic (předtím Radek Hoppe)

 
 

Nový dabing:

Alex (Clement) - Viktor Dvořák

Gery - Milada Vaňkátová

Priscilla - Antonie Talacková

Milton - Igor Bareš

Nicolas - Jiří Valšuba

 

Nové písně(z prvních 20 epizod):


En Gira, Amor En El aire, Supercreativa, Apredí A Decir Ádios, Encender Nuestra Luz

 

 

Ještě bych těl připomenout na probíhajíci projekt, který sice měl skončit včera, ale jenom jeden člověk mi poslal otázku a tak jsem se rozhodnul, že projekt prodloužím do 3.10. Pro ty, co zapoměli kliknete sem a do pole napíšete jméno herce komu byste otázku položili dáte pomlčku a napíšete svoji otázku dáte enter a nápíšete své jméno či přezdívku a odeslat. Jednoduché!!

Dále bych chtěl vědět váš názor na blog a když tak i vaše názory na vylepšení. Názory a nápady na vylešení pište sem.

Info 3.série - 4.část

V tomoto článku uvidíte pár promo fotek, ukázku z 1.epizody a 1. až 5.epizody a promo píseň En Gira(Na turné).

Zítra budou další promo fotky.

 

Info 3.série - 3.část

- budeme se muset rozloučit s další postavou ale s jednou se přivítáme a to s Angie

Milton (Rodrigo Frampton) je nový učitel zpěvu ve Studiu. Pochází z Brazílie, no kvůli problému s hlasivky musel ukončit svou kariéru operního zpěváka. Je to zlý člověk, falešný a nervní pokrytec, no před všemi svou pravou osobnost skrývá a tváří se jako milý muž.

Nicolás (Nacho Gadano) je mocný podnikatel, majitel řetězce hotelů. Nesouhlasí s tím, aby jeho syn Clement navštěvoval Studio a hodlá využít všechny prostředky, které má k dispozici aby tomu zabránil.

Priscilla (Florencia Ortiz) je nápadná, krásná a inteligentní žena, která se zamiluje do Hermana. Je bohatá a nemá zájem o Hermanovy peníze, opravdu ho miluje. Jejich vztah se vyvíjí, no bude odhaleno něco, co zásadně změní život v domě Violetty.

Zase něco zítra, ale dnes ještě znělka 3.série.

Info 3.série - 2.část

- objeví se celkem 18 nových písní

- postavi jako Olga, Ramallo budou zpívat

Postavy až zítra.

 

 

Info 3.série

- 3.série má 80 epizod

- První epizoda měla premiéru v Argentině 28.července 2014

- Poslední epizoda měla premiéru 6.února 2015

- Objeví celkem 5 nových, hlavních postav

Clement (Damien Lauretta) pochází z Francie a je synem milionáře. Chce vstoupit do Studia proti vůli svého otce, který chce aby byl podnikatelem. Clement se zamiluje do Violetty a chce ji získat.

Gery (Macarena Miguel) je mladá Mexičanka, která vstoupí do Studia jako asistentka jednoho z učitelů. Dojde k tomu ale čirou náhodou, díky nedorozumění.

3.série už 21.9 a další super seriály spojené s Violettou

 

Před pár dny vyšel program na září, který je opravdu bohatý na seriál Violetta. Samotná, tak dlouho očekávaná 3.série začne v pondělí 21.září.

Kromě samotné série se dočkáme i takových menších, krátších mimiseriálů.

I ♥ Violetta - je seriál, ve které tři fanoušci Violetty budou věnovat epizodám Violetty z uplynulého týdne a prozradí, co bude následovat v dalším týdnu.

Violetta Recipes - je seriál o návodech na vaření inspirované aktuálním děním v seriálu v podání Angie.