Ostatní

Konec

Po dvou a půl roku tu máme překrásný konec. Všichni si určitě vzpomínáme, jak 13.listopadu 2013 začínala u nás Violetta. Asi nikdo z nás nevěděl, že Violetta natolik ovlivní naše životy. Rychle to uteklo. A v květnu roku 2014 jsem mohli slhédnout krásný závěr 1.série. Začali jsme odpočítávat dny do premiréry druhé série u nás. Sledovat dále život Violetty jsme mohli 22.10.2014, kdy u nás začala druhá série. Do děje se připojily nové postavy a znova jsme mohli sledovat napínavé chvilky. Po mnoha zvratech a odhalení jsme se začátkem května dočkali finále druhé série. Po dvou sériích jsme očakávali, co nám nová a zárověň poslední série přinese. Dočkali jsme se 21.9 roku 2015, kdy u nás vypukla 3.série. Mnozí z nás si začali uvědomovat, blížící se konec Violetty. Den D nastal 15.4 ,v němž jsme mohli shlédnout nádherný závěr Violetty. V 19:15 byl na programu Violetta:Epilog, ve které se studenti loučí se studiem. Po skončení epilogu v půlosmé začal na Disney Channel dokumentární film s názvem Violetta:Cesta Na Vrchol, který vyvrcholil večer věnovaný Violettě.

Violetta v nás hodně zanechala a jak se jí odvěděčit než jediním slovem DÍKY.

Poslední epizoda:

Určitě si budete chtít třeba děj Violetty zopakovat.

Díly 2.série

Díly 3.série

Sledujte i youtube kanál, protože připravuji pár videí.

Blog bude ještě chvíly fungovat. Příští týden vám odhalím správné odpovědi na Testík(vyplň testík ZDE). Nezapomeňte také na Best Song, který je ve finále. Do května vybírejte nejlepší píseň(hlasuj ZDE).

 

Nový Tini videoklip

Dnes vyšel officální videoklip k anglické verzi Simpre Brillarás tedy k Born To Shine. Tento videoklip se nějak zvláštně neliší od videoklipu k Siempre Brillarás. Tento videoklip je její druhý klip, co by nové umělkyně.

 

1. úspěšný řešitel Testíku 2

Po třech měsících, co běží testík ve druhém ročníku, konečně někdo vyplnil testík správně. Úspěšný řešitel zaslal své odpovědi 2.4 ve 14:24. Tímto mu moc gratuluji k úspěšnému řešení a pokud by chtěl(a) vytvořit diplom, tak ať napíše na email(violettacesky@gmail.com) svou přezdívku a prosbu o diplom. Pro vás ostatní, správné výsledky se dozvíte 23.4.


8.4 další Tini klip

Osmého dubna vyjde videoklip k anglické verzi Siempre Brillarás a to Born To Shine.

Tiniina první sólová píseň na světě

Zaprvé se omlouvám  za to, že tento članek vychází tak pozdě. Píseň se jmenuje Siempre Brillarás. Tenhle song i s jejím videoklipem jste ne youtube mohli shlédnout od 25.3. Ve videoklipu můžeme vidět záběry z filmu Tini:El  Gran Cambio De  Violetta. Písnička se vcelku povedla. Tato píseň je přezpívaná také do angličiny, ve keré nese název Born To Shine

Song ke stažení ZDE

V angličtině k poslechnutí ZDE

 

Tini: El Gran Cambio De Violetta - Nový a officiální trailer

 

Dnes byl zveřejněn nový a officiální trailer k filmu Tini: El Gran De Cambio Violetta. Film budeme moc shlédnout již květnu. Možná někoho bude zajímat děj tohoto filmu.

Děj filmu:

Violetta (Martina "Tini" Stoessel) se vrací ze světového turné a zjišťuje šokující zprávy. Ocitá se na rozcestí a začíná pochybovat o všem, co předtím znala. Zatímco se snaží najít svůj vnitřní hlas a následovat svoji vlastní cestu, přijme nečekané pozvání na prázdniny na druhou stranu světa, aby našla odpovědi, které hledá.V jedno nekonečné léto v nádherném městě na pobřeží Itálie se Violetta vydává na dobrodružnou cestu vlastního sebepoznávání, které v ní způsobí probuzení nové umělkyně, hudebnice a osobnosti.Když se její minulost, přítomnost a budoucnost setkávají, Violetta objeví své pravé já a promění se v Tini, ženu a umělkyni, v jejiž změnu byla předurčena. (Zdroj: the-suite-life-cz.blog.cz)

19. let Tini Stoessel

Dnes je velký den pro nás V-Lovery. 19. narozeniny dnes slaví představitelka Violetty Martina Stoessel.

Minulý rok Tini slavila narozeniny při koncertu v  Ženevě ve Švýcarsku. Kde Tini na pódio přišli její tři nejlepší kamarádky z dětství. Blog také poslal text k jejím narozeninám. Možná, že si ho přečetla o tom nevím, ale ani tenhle rok Tini nebude bez dopisu.

Tenhle rok jsme jí poslali také dopis, ale ne elektronický nýbrž normální papíroví. Dopis by v nejblížší dnech měl dorazit. ( Možná táke už dorazil.) Do dopisu jsem napsal zpět adresu, kdyby chtěla Tini nám odepsat, což si myslím, že neudělá. Asi vás zajímá, co vše v dopisu je. Dopis v obouch  verzí můžete stáhnout n(klikněte na n). Dopis půjde otevřít pouze v ve Wordu.

Dnes na sociální sítích zveřejnila Tini i vzkaz:

"Dovršila jsem 19 let a jsem šťastná jako nikdy, po boku lidí, které miluji nejvíc na světě a kteří jsou při mně bez podmínění. Děkuji svým přátelům, své rodině a každému jednomu z lidí, kteří mi popřáli Všechno nejlepší. Mám vás všechny ráda a přeji vám, abyste byli pořád jen šťastní. Děkuji, že mě děláte šťastnou a naplňujete mé srdce láskou."

Novinky spojené s Tini

V úterý Tini zveřejnila název písně, která zazní ve filmu Tini:El Gran Cambio de Violetta. Píseň se bude jmenovat Siempre Brillarás ve španělštině, avšak v angličtině ponese název Born To Shine, do které je také přezpívána. Do světa bude vypuštěna už 25.března.

 

Už 29.dubna se můžeme těšit na Tini sólovou desku. Tini pracující pod Hollywood Records v Los Angles vydala i fotku alba.

Simple Tini u nás

Kniha Simple Tini přeloženo jako Jednoduše Tiniy je autobiografická kniha sepsána Tini. V knize najdete zajímavost z Tiniina života. Knihu vydá nakladatelství Egmont, které vydao všechny knihy od Violetty v češtině. Prý se kniha dostane už v květnu do knihkupectví.

 

Jak se vede projektům?

Chtěl bych vyzdvihnout trochu opomíjený projekt Best Song, který je v semifinále. Nyní vybíráte nejlepší píseň z každé série. Hlasovat můžete do konce března. Chce te se zapojit, tka hlasujte ZDE.

Další projekt, který se blíží ke konci je dopis pro Tini. Stále sbírám vaše náměty, avšak pozor které přijdou po 26.únoru v dopise nebudou. A to z důvodů, že během víkendu dopis zpracuji a pošlu překladatelce. Neposlali jse ješte svůj vzkaz, nevadí napravte to ZDE.

Své znalosti o Violettě si můžete ověřit v testíku. Stále nikdo neodpověděl správně. Testík zatím nechám volný průběh. Chcete si ověřit své znalosti nebo zlepšit scóre tak ZDE.

Máte návrhy na vylepšení blogu nebo chcete vyjádřit svůj názor. Místo je ZDE.

Happy birthday, Claro!

Dnes slaví své narozeniny Clara Alonso. Právě dnes je jí 26 let. Claru známe především z role Angie. Clare přeji vše nejlepší, hodně zdraví a úspěšnou kariéru.

Projekty

Nyní ještě pár věcí. Jsem rád, že už několik z vás už napsalo svůj vzkaz pro Tini do Dopisu pro Tini. Jak dříve psal s překladem dopisu, tak jsem zjistil, že přeložit dokument by stálo 350Kč, to ale neinvestuji. Snažil jsem se zjistit odkaz na Snowfox, ale bez úspěšně. Nyní zůstává jediná možnost překlad v nějakém internetovém překladači. Však pokud z vás čtenářů mých článků by se někdo našel, který umý španělsky, abyl by ochotný výsledný dokument přeložit, tak mi napište email(violettacesky@gmail.com). Už 33 zvás se zapojilo a vyplnilo otázky v Testíku 2, ale zatím nikdo testík nevyplnil správně. Snažte se. Prozatím datum ukončení testíku nevím. Po pár měsících bych chtěl znova vědět váš názor na blog. Co se vám líbí a co se vám nelíbí, co byste vylepšili, nápady na projekty a layouty to vše bych byl rád kdybyste napsali ZDE. A pokud byste třeba chěli abych odpovědět jestli třeba ta věc, kterou navrhujete šla nějak udělat napište svou přezdívku a napište, že byste chtěli odpověď.

Nyní hezký večer a přeji úspěšný start do nového týdne.

Blogové informace

Tento článek bude o aktualizacích, co jsem provedl během prázdninách.

Začneme tím, že jsem dovytvořil stránku díly 2.série, kde najdete odkazy na všechny epizody a na některé odkaz ke stažení, ale u všech je odkaz na online shlédnutí. Dovytvořil jsem i stránku s díly 3.série, tedy do čtyřicáté epizody, kde u všech je odkaz na online shlédnutí i odkaz na stažení na uložto. Možná dodělám někdy i epizody z 1.série.

Mohli jste si všimnout layoutu, který se tu v pátek objevil nový. Můžete ho ohodnotit ZDE. V menu na pravo jsem odebral videa, která tam byli moc dlouho a myslím, že je stejně nikdo nesledovat. V menu jsem vytvořil nové vzhledy odkazů na sociální sítě. Dále jsem vytvořil další dvě affs a to E&K a Gamer Empire. Na vrcholu menu napravo jsem změnil překlad stránek a tím překládání do různých jazyků.

To by bylo ze změn vše. Dále bych těl zopakovat, abyste se nazapoměnili psát své vzkazy do dopisu pro Tini, vyzkoušet své znalosti z oboru zajímavostí z Violetty v testíku 2 a nezapoměňte hlasovat v Best Song v první a druhé sérii. Hlasování za prosinec prodlužuju, protože vás málo hlasovalo.

To je pro dnešek vše. Přeji pokud možno příjemný vstup do školy a nezapomeňte 3.série Violetty pokračuje už 18.ledna.

Nové ročníky projektů a nový layout

Dopis pro Tini

Nový ročník dopisu pro Tini. Tentokráté pouze pro Tini. Dopis odešleme na její narozeniny 21.března. Do formuláře, který najdete ZDE, vepište své přání nabo vzkaz. Své vzkazy pište do soboty 27.února. Kdyby byl někdo, kdo by výsledný text přeložil do španělštiny, napište na email violettacesky@gmail.com . Doufám, že vaších vzkazů najde co nejvíce.

Testík 2.ročník

Ano, i úspěšný testík tu má pokračování. Tentokráté máte deset otázek, různých témat a jednu nepovinnou otázku netýkající se Violetty. Věština jsou zajímavosti ohledně Violetty. Doufám, že se vám bude líbit.

Možná si říkáte, kdy bude nový layout. Možná vás to taky štve a věřte, že i mě. Akorát nějak mě nenapadají témata. Ovšem brzy by se tu měl objevit nový.

We Love Violetta

Vytvořil:Pepča

1.1.2016 - ?

Vytvořen z důvodu dlouhého působení původního layoutu.

 

Okomentujteho v komentářích ZDE.

 

Happy New Year

Nový rok je za dveřmi a půlnocí začíná nový rok 2016. Do nového roku všem přeji štěstí, zdraví.

Krásné svátky

Mnozí z vás si své dárky rozbalili a ti co ne tak nevadí. Všem přeji krásné prožití nejhezčích svátků v roce hezké dárky. To vše přeji já Pepča

Předvánoční dárek

Možná se ptáte, kdy přidát poslední dárek. Nevím jak to je,ale Wifi jde pomalu a proto trvá nahrání souboru. Dárek jsem vytvořil jako album Gira Mi Canción, které obsahuje písně ze 3.série. Pár písniček však ještě nazaznělo. Odkaz pro stažení ZDE a odkaz pro online dívání ZDE. Pod článkem můžete zase hlasovat jestli se vám tyto dárky líbili.

 

2.adventní dárek

Omlouvám se, že dárek adventu dávám až dnes(úterý). Dárek mi nešlo nahrát na uložto, avšak teď už tam je a nyná odkaz ZDE . Je to zase album, ale ze 2.série. Možná se ptáte proč alba nenahrávám na youtube? Je to z důvodu, že na písně jsou vztažena autorská práva a z veřejnění takového obsahu by znamenalo smazání kanálu jako u SnowFox. Ale toto album je na poslouchání i na zkouknito odkaz ZDE . Pod článkem hlasujte zda se vám tyto dárky líbí a nezapomeňte do Vánoc chybí pouhý týden.

 

Vánoce na blogu

Začal nám advent a vánoce se blíží. Máme je tu za 18 dní. I blog bude davát taky trochu dárky. Každou adventní neděli přidám jeden dárek. Za dnešek a minulý týden dám dárky. Za minulý týden to je dárek v podobě filmu Violetta Live 2015 - Celý Koncert, který už nějakou dobu je na blogovém youtu kanálu. Na film je zde odkaz. Jde o záznam koncertu z Montepeliéru. Bohužel trochu vás zklamu, protože film neobsahuje všechny písně. V originále nejsou. Teď na dnešní dárek. Dnešní dárek je už od pátka na uložto. Jde o první album Violetta. Speciálně pro vás jsem ho sestříhal do alba. Tady je odkaz na něj. Doufám, že se vám blogové dárky líbily a další dárek přístí adventní neděli.

 

Nový nábor Affs

Máme tu nový nábor. Do nových affs se můžete přihlásit ZDE. Do přihlášky na konci stránky napište vaší přezdívku, adresu vašeho blogu, koho chcete na obrázek affs.

2.bloger(ka)

Stále se můžete stát 2.blogerem(kou)stačí, když zašlete email na violettacesky@gmail.com v předmětu Konkurz - 2.bloger a ve zprávě napište, proč právě vy máte být 2.blogerem. A já poté poté vyberu nejlepší odpověď a jméno 2.blogera napíšu na blog a po emailu bude spolu v kontaktu.

Pokračujeme

Po pár týdnech hlasování jsem se rozhodl s blogem pokračovat, akorát nebudu blogovat tento blog sám. Tímto vyhlašuju konkurz pro 2.blogera. Abyste se stali 2.blogerem, zašlete email na violettacesky@gmail.com v předmětu Konkurz - 2.bloger a ve zprávě napište, proč právě vy máte být 2.blogerem. A já poté poté vyberu nejlepší odpověď a jméno 2.blogera napíšu na blog a po emailu bude spolu v kontaktu.

Violetta:Cesta

Před týdnem byla premiéra filmu Violetta: Journey. Zachycuje cestu seriálu Violetta. Celé 4 roky. Film doplňujou komentáře herců a záběry z tohoto turné z koncertu v Montipiléru v února tohota roku. Film najdete pod článkem.

Mechi a Diego slaví

Omlouvám se za týdení neaktivitu, ale vůbec jsem se nedostal počítači.

5.října měla herečka Mercedes Lambre narozeniny. Mechi známe především jako zápornou postavu neustále bojující s hlavní postavou Violettou. Mechi oslavila své 23.narozeniny i v Itálii při natáčení nového filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, na kterém se podílí i Jorge, Clara a Tini. Mechi přeji vše nejlepší.

13.října byl významný den i pro Diega. Ten oslavil své 24.narozeniny. I jemu přeji vše nejlepší.

Blogové info

Máme tu konec týdne. Zprovoznil a aktualizoval Best Song(Stránka s novými pravidly ZDE). 
Také jsem prodloužil projekt Otázka života(ZDE) do 17.10. Už je připraven na dvě kola. Kolo Tini a Cande. Dále mám po jedné otázce na Jorgeho a na Mechi, takže naváhejte a zapojte se. Pokud sledujete Youtube kanál Violetta Česky(ZDE) mohli ste si všimnout, že v Seznam videí se objevil seznam Violetta: Moje postava & já, Objevil se táké seznam Violetta 3.série - Hudební momenty, kde po každém týdnu přidám hudební momenty daného týdne.

 

Tini ve filmu; 3.série se blíží

Před několika dny obletěla planetu zpráva, které potěší všechny fanoušky Tini. Bude o ní natočen film. Bude o tom, co pro Tini znamenaly 4 roky Violetta. Film se bude jmenovat Tini - La Nuova Vita di Violetta neboli Tini - Nový život Violetty a vyjde příští rok na jaře a měl by oblotět všechny kina a snad se dočkáme i my v Česku a na Slovensku. Ve flimu by jsme měli vidět i Jorgeho Blanca, Mechi Lambre a také Claru Alonsu. Možná uvidíme pár ochutnávek z Tini sólové tvorby.

 

 

3.série je už za dveřmi a za týden je otevře. A s blížící se sérií byla na Youtube zveřejněna první upoutávka(pod článkem). V Pátek jste mohli vidět i I Love Violetta, kde nám tři dívky něco málo prozradily.(Neptejte se, co. Neviděl jsem ten seriál.)  Možná by vás zajímalo, jaké měny dabingu přinese 3.série a jaké písničky uvidíte(nebudou však všechny, jenom z prvních 20 epizod)

Změna dabingu: 

Francesca - Terezie Taberyová (předtím Pavlína Kostková Dytrtová)

Diego - Jan Škvor (předtím Radek Škvor)

Maxi - Petr Neskusil (předtím Braňo Holiček)

Beto - Jakub Saic (předtím Radek Hoppe)

 
 

Nový dabing:

Alex (Clement) - Viktor Dvořák

Gery - Milada Vaňkátová

Priscilla - Antonie Talacková

Milton - Igor Bareš

Nicolas - Jiří Valšuba

 

Nové písně(z prvních 20 epizod):


En Gira, Amor En El aire, Supercreativa, Apredí A Decir Ádios, Encender Nuestra Luz

 

 

Ještě bych těl připomenout na probíhajíci projekt, který sice měl skončit včera, ale jenom jeden člověk mi poslal otázku a tak jsem se rozhodnul, že projekt prodloužím do 3.10. Pro ty, co zapoměli kliknete sem a do pole napíšete jméno herce komu byste otázku položili dáte pomlčku a napíšete svoji otázku dáte enter a nápíšete své jméno či přezdívku a odeslat. Jednoduché!!

Dále bych chtěl vědět váš názor na blog a když tak i vaše názory na vylepšení. Názory a nápady na vylešení pište sem.

20 epizod a přestávka; Zlatá deska v Německu

Jak už jsem psal v minulém článku k počítači se moc nedostanu. Jenom o víkendu a pak ráno v Pondělí a každý druhý týden ve Čtvrtek.

Včera Disney Channel zveřejnil program na říjen, kde jsme se dočetli až bude odvysíláno prvních 20 epizod, dá si Disney reprízu první 20 epizoda. Tím se nám oddálí definitivní konec Violetty.

Před pár dny jako speciální nekoncertující zástavku udělali v Kolíně nad Rýnem, aby převzavil Zlatou desku za první album Violetta, kterého se prodalo více než 100 000 kusů.

Pár info o blogu

Prázdniny už skončily a před námi je dalších 10 měsíců školy. Někteří se těší a někteří ne. Každopádně doufám, že prázniny jste si užili, byli jste všude kde jste chtěli být  a načerpali síly, které vydrží až do dalších prázdnin. Doufám že už jste si vytiskli rozvrh hodin s tématem 3.série. Jestli ne můžete si ho ZDE STÁHNOUT.

Pokud jste na blogu byli každý den, mohli jste si každý den přečíst nějaký článek. To už teď nebude. Články určitě budou vycházet o víkendu a vrámci možností se pokusím i během týdne, ale tenhle víkend článek nečekejte.

Rozvrh do školy

Škola se neuprosně blíží, a tak jsem řekl, že bych mohl vyrobit rozvrh do školy ve verzi 3.série.

Jsem hodně stydlivá - Rozhovor s Tini

Bravo: Ve světě showbusinessu se pohybuješ od svých 14 let. Jak po takovém úspěchu zůstaváš pořád nohama na zemi?

Tini(Vio):Moje rodina jezdí pořád se mnou - hlavně můj táta. Pohybuje se v brandži už od svých 17 let, takže rozumí světu showbusinessu a tomu, co je pro mě důležité. Často za mnou jezdí i moji nejlepší přátelé. To mi hodně pomáhá, abych zůstala stále stejná a nohama na zemi.

Bravo: Jsou nějaká pravidla, která musíš dodožovat?

Tini: Ne, moji rodiče jsou hodně otevření a naslouchají mi. Také nejsem žádná rebelka. Pokut se vyskytnou nějaké problémy,proberuje s nimi a najdeme řešení!

Bravo: Na pódiu působíš hodně sebevědomě...

Tini: Ano a to je docela vtipné, protože mi to říká hodně lidí! Nějak jsem se to naučila - protože ve skutečnosti jsem hodně stydlivá a zdrženlivá.

Bravo: To bychom do tebe vůbec neřekli!

Tini: To hodně lidí! Ale je tomu skutečně tak. Hrozně ráda bych jako Beyoncé. Je mým vzorem, protože je to silná ženská osobnost! Od ní jsem se naučila spoustu věcí - např. to, jak se pohybovat na pódiu.

Bravo: Veliký úspěch s sebou často přináší i hodně závisti. Jak se vyrovnáváš s nenávistí okolí?

Tini: Jsem hodně citlivá a negativní komenty mě zraňují. Ale musím se pokusit si na to zvyknout - je to zkrátka součást mojí práce. Pochopila jsem, že všem se nemůže líbit to, co dělám.

Bravo: Pomáhají ti nějak i tvoji přátelé?

Tini: Ano. Když jsem na turné, často se za mnou jezdí podívat. A to mi hodně pomáhá! Abych byla upřímná, meném moc dobrých přátel.

Bravo: Tak to nás fakt překvapuje!

Tini: S kolegy/kolegyněmi ze seriálu ,,Violetta" jsme si moc blízcí. Ale jinak mám jenom pět dobrých kámošek,kteréé znám už od svých tří let. Pro ně jsem úplně normální holka a chovají se ke mně jako k ostatním. Od té doby, co jsem slavná, jsem potkala plno nových lidí. Ale vím, že mnoho z nich se se mnou kamarádit jen proto, protože jsem slavná.

Bravo: Až do konce roku budeš jezdit po světě s turné ,,Violetta Live". Už máš nějaké plány, co budeš dělat potom?

Tini: Ano! Určitě bych chtěla nahrávat svoje vlastní album. Nejlepší by byl mix anglištiny, italšitny a španěštiny - aby mým písničkám rozumělo co nejvíc fanoušků. Mým velkým snem je nazpívat duet s Beyoncé.

Zdroj: Bravo

Doufám, že se vám rozhovor líbil. Zítra začne nový projekt. Dále bych chtěl připomenout těm, co nečetli včerejší článek, aby si ho přečetli ZDE. Ale anketu Který staší projekt má smazat najdete ve sloupci na pravo vedle tohoto článku.

Už jste dali svůj názor na vylepšení blogu? Jestli ne, tak klikni sem a napiš svůj názor.

 

Něco o blogu

V posledních dnech jste si mohli všimnout, že každý den byl aspoň jeden článek, v dalších dnech nejspíš už zase moc článků nebude, protože nevým o čem psát. Ve 3.sérii 40 epizody nebude hudební vystoupení, tak jak jsme zvyklí u první a druhé, ale už ve 36.epizodě.

Nové blogové logo

Dále doufám, že se vám nový layout líbí. Jestli ho chcete okomentovat tak můžete ZDE.

Nyní aktualizuji blog. A v anketě pod článkem dejte svůj názor ohledně starších projektů na blogu.

Do formuláře Pomocte vylepšit blog napište návrhy na projekty a návrhy na vylepšení blogu.

A ještě bych se chtěl pochlubit náštěvností za minulý týden, náštěvnost byla vyšší než 100 lidí.

Návštěvnost za minulý týden (17.08. 2015 - 23.08. 2015) je:

Pondělí 16
Úterý 20
Středa 15
Čtvrtek 14
Pátek 14
Sobota 15
Neděle 14
Celkem 108

 

Chudáci Jorge, Tini a Diego

Tento článek je z mé skušenosti a proto byste ho neměli najít na jiném blogu.

Jeden z nejhorších dnů mýho života. Chodím na gymnásium a ti co chodí taky na gympl to znají, že se občas změní třída. Tak to se stalo i dnes. Vešel jsem do třídy sekunda mezi prvníma a na nástěnce vidím Tini, Jorgeho a Diega úplně strašně znetvořený(Fotka na konci článku).Fotku jak fotili v Mnichovně pro časopis Bravo. A oto je to horší, že mí spolužáci mají další zbraň jak se mi smát, že mám rád Violettu.

Facundo Gamabandé(Maxi) je v Praze

Teď si herci užívají své vysloužené 2 týdny volna. Mezitím co Ruggero(Federico) s Cande(Camila) užívají volno v New Yourku, tak Facu(Maxi) navštěvuje Evropu. Byl už v Londýně, Berlíně a teď je v Praze. Pro ty co bydlí v Praze bude štěstí, když ho potkají na náké pražské ulici. Do Prahy přijel už včera. Na pobyt v Praze se můžete kouknout na fotkách z Instagramu.

Vše nejlepší Tini

Dnes je významný den, protože představitelka Vio slaví své 18narozeniny. Myslím si, že Tini se stala součástí našich životů. My jsme mohly sledovat jak Tini dospívá. Tini se ve svým 14 letech přihlásila na casting o roli Violetty a získala ji. Pak to šlo z kopce.Při natáčení 1.série jí bylo 15, ve 2.sérii 16 v poslední sérii 17. A teď při posledním turné jí je 18 let. Tak co bychom ji mohli přát: Vše nejlepší ať se ti v životě daří a ať se tvoje kariéra dále rozvijí.


 

Nové a poslední album

20. března v Latinské Americe vyjde poslední album se jménem Crecimos juntos(Vyrůstali jsme spolu). Toto bude 5.album už vyšli 5 alb. 1.album se jmenovalo Cantar es lo que soy(Zpěv je to, co jsem) obsahuje písně z 1.série, 2.album Hoy somos más(Dnes jsme lepší) má písničky z 2.série, další bylo Violetta en vivo(Violetta živě) a to obsahovalo písničky z druhého turné, 4.album bylo složeno z půlky písniček ,které se jsou ve 3.sérii a album nese název Gira Mi Canción(Turné mé písně), a poslední to teeprve vyjde toho 20.března a bude se jmenovat Crecimos juntos(Vyrůstali jsme spolu) a to bude obsahovat například Crecimos juntos, Abrazemé y Véras,.... protě písničky co nebyli v Gira mi canción

Violettin deník a historie

Včera se na kanálu Disney Channel ILA objevilo video o tom jak začala Violetta a jak napsala poslední větu do svého deníku. Videu se také objevují ukázky ze 3.série. Takže pokud nechce vědět děj dopředu tak se na video nedívejte.

Vzpomínejme v dobrém

Dnes je den kdy se příběh Violetty nadobro uzavře. Ve 23:00(našeho času). Tedy ne u nás. U nás Violetta poběží minimálně do roku 2016. Což je dobrá zpráva. Pokusim se dá na blog  bud´ zítra v sobotu nebo v neděli dát úryvky z posledního dílu. Poslední věc zapamatujme si Violettu v dobrém.

 

Poslední 1 den

Už zbývá pouze 1 den do ukončení příběhu Violetty tedy jenom v Argentině a dalších zemích.


 

Poslední 2 dny

Ve 23:00(našeho času)začne předpředposlední díl Violetty. V pátek je den kdy se příběh Violetty navždy uzavře. My můžeme být v klidu u nás Violetta poběží nejspíš do roku 2016.


 

Exkluzivní rozhovor Jorge Blanco(Leon)

Je to skvělá holka a kamarádka, říká o Martině Stoessel

Jorge Blanco (23) [Leon], miláček fanynek Violetty, v seriálu hraje hezouna Leóna. Momentálně je s celým týmem na obřím turné po Evropě a udělal si čas, aby nám odpověděl na pár otázek. Věnovali jsme se samozřejmě především Violettě, dostalo se ale třeba i na cestování a na Martinou Stoessel (17) [Violetta]. Jaký k ní má Jorge Blanco vztah?

V první sérii sis zahrál padoucha, teď hraješ sympaťáka. Co se ti líbilo víc?

Je super být tím hodným, ale zároveň je opravdu zábavné chovat se jako darebák. Parádně jsem si to užíval, protože to pro mě bylo něco nového, v reálu jsem se nikdy zle nezachoval. Docela bych si tu svou zápornou linku prodloužil. Jako herci se mi role lumpa líbí víc.

Violetta se vysílá po celém světě. Jaké to je, když se slyšíš v jiném jazyce a “mluvíš” úplně odlišným hlasem?

Vědět, že v tolika zemích na celém světě mám naprosto jiný hlas, je taky strašně fajn, je to legrační. Někdy přemýšlím, jaký ten kluk, co mě dabuje, asi je. Některé z dabingů na mě padnou jako ulité, u jiných se řežu smíchy. Sám jsem se dabingu chvíli věnoval a musím říct, že je to zajímavé!

Co bys rád dělal v budoucnu, po Violettě?

Určitě chci co nejdřív začít pracovat na vlastním albu. Mám moc rád jak herectví, tak zpívání, a přál bych si věnovat se obojímu, ale kdybych si měl jedno vybrat, byl by to zpěv. Mým snem je každopádně takový mix, vedle hudby pracovat i ve filmu.

Pocházíš z Mexika a kvůli natáčení ses přestěhoval do Argentiny. Jak se ti tam žije?

Do Argentiny jsem se stěhoval s vizí,  že tam strávím osm měsíců, už jsou to ale tři roky! Být tak daleko od příbuzných a přátel je občas docela náročné, ale je to ohromná zkušenost a já jsem za ni strašně vděčný. Ne každý má šanci procestovat svět a pracovat v zahraničí. Popravdě se většinu času snažím na domov nemyslet, protože vím, že až se tam jednou vrátím, bude mi Argentina chybět. Máme tady ve Violettě vážně skvělou partu, trávíme spolu hodně času. A to mi to dost ulehčuje.

Cestuješ rád? A jaké místo, které jsi navštívil, sis zamiloval nejvíc?

Cestování naprosto zbožňuju! Byl jsem ve spoustě zemích a na mnoha místech, takže je opravdu těžké vybrat jen jedno. Hodně se mi líbí evropská města, třeba Sevilla, Madrid, Barcelona, Malaga, Bilbao, takovou klasikou je Paříž a uchvátil mě třeba takový Řím. Jak vidíte, jediné místo prostě vybrat nedokážu!

Zažil jsi při cestování nějaká dobrodružství, o která by ses s našimi čtenáři rád podělil?

Když cestujeme s turné po Americe a Evropě, máme nějaký volný čas a můžeme poznávat město, ve kterém právě jsme. A máme několik parádních zážitků! V Chile se nám stalo, že náš hotel neprodyšně obklíčili fanoušci. Diego měl zrovna narozeniny, a tak jsme potřebovali jít ven, abychom mu koupili dárek. Poprosili jsme hotelovou ochranku, aby nám pomohla. Snažili jsme se proplížit ven, ale šest fanoušků si nás všimlo… Asi si dovedete představit jejich reakci, všichni křičeli nadšením! To, že jsme je prosili, aby byli potichu, se minulo účinkem, a tak jsme museli zpátky a Diego zůstal bez dárku.

Jakým jsi byl studentem? Chodil jsi do školy rád, nebo jsi byl spíš “záškolák”?

Prostřídal jsem velkou spoustu škol, protože kvůli tátově práci jsme se hodně často muselo stěhovat. Pro někoho nepříjemné, já jsem se díky tomu naučil se se všemi rychle skamarádit. Takže mám přátele prakticky po celém Mexiku. Nikdy jsem vlastně neměl svou “partu”, vždycky jsem se bavil úplně se všemi.

Když jsem začal s herectvím, musel jsem se hodně učit doma, protože na chození do školy už prostě nebyl čas. A musím říct, že je to o dost jiné než mezi kamarády ve škole. Radím vám, užívejte si školy, dokud můžete, protože studovat sám je o dost těžší!

Hlavní hvězdou Violetty je krásná Martina Stoessel. Jak si hraní s ní užíváš?

S Martinou se hraje jedna báseň! Když seriál začínal a my byli o tři roky mladší, bral jsem ji jako svou mladší sestřičku. Za tu dobu se pořádně změnila! Je to skvělá holka a někdo, koho můžu nazvat svým přítelem. Když spolu točíme, hned si padneme do noty a jde nám to lehce. Bylo by daleko těžší pracovat s někým, kdo by se mi nelíbil.

rozhovor a ovrázky jsou z Disney magazín.
 

Novinky

Před pár hodinami padla poslední klapka seriálu Violetta! 27.listopadu byl dnem posledním , kdy se herci a štáb sešli na natáčení, a natočili úplně poslední okamžiky tohoto seriálu. Herci během dnešního dne zveřejňovali na svých sociálních sítích fotky a videa z posledního dne natáčení a loučili se se svými kolegy z Violetty.

Martina Stoessel včera na svém Twitteru napsala:

"Budu si pamatovat tyto tři roky Violetty navždy, slibuji! DĚKUJI❤️"

Už není žádných pochyb, že třetí série je poslední sérii seriálu, a dnešním dnem pro herce Violetta definitivně skončila. Na obrazovkách ale Violetta běží dál, velké finále bude v Argentině odvysíláno v únoru 2015. No a u nás seriál poběží ještě minimálně do roku 2016.

 

 

Novinky

Turné se blíží, ale čtvrtá série !!!NE!!!

Hlavní představitelka seriálu Violetta, Martina Stoessel přišla před pár týdny se zprávou, která fanoušky seriálu rozhodně nepotěší. Potvrdila, že seriál Violetta zřejmě nebude mít čtvrtou sérii. Tini má totiž jiné plány. V rozhlasovém rozhovoru pro rádio La Once Diez řekla "Chci zpívat, chci být na jevišti a cestovat". Krom toho Martina nedávno ukončila školu a chce začít žít nový život a vydat se na sólovou kariéru. Jak bude vypadat konec 3. série v rozhovoru neprozradila. "Nevím, jak bude vypadat konec. Nemohu předbíhat. Ještě nic není potvrzeno. Turné se blíží, ale čtvrtá série ne." Dá se tedy předpokládat, že příběh Violetty se po třech letech v únoru příštího roku (v Argentině) opravdu definitivně uzavře.

                                                          zdroj:The Suite Life CZ & Violetta