Dopis pro Tini

Nový ročník dopisu pro Tini. Tentokráté pouze pro Tini. Dopis odešleme na její narozeniny 21.března. Do formuláře, který najdete ZDE, vepište své přání nabo vzkaz. Své vzkazy pište do soboty 23.února. Kdyby byl někdo, kdo by výsledný text přeložil do španělštiny, napište na email violettacesky@gmail.com . Takový menší přehled: !!!!!Konec odesílání podmětů - 26.2 !!!!! Dopis stořím do 28.2 a pošlu té osobě se kterou jsem si psal. Osoba mi to musí přeložit a poslat nejpozději do 8.3. Po přijmutím zprávy začnu s opisováním na papír a nejpozději 11.3 dopis dám na poštu. Změna je v datumu do kdy můžete odeslat své návrhy. Původně bylo do 28.2, ale pozměnil jsem to o pár dní dopředu na 26.2. Z důvodu, že 27.2 přijíždím z hor a hned po příjezdu začnu s tvořením dopisu do souvislého textu. A v pondělí hned ojíždím se školou na lyže.

 

Loňský ročník

Ahoj všichni, my bydlíme v Česku a nemáme tady váš koncert je nám to líto vy jste nás naučili, že máme jít za svými sny a nikdy se nevzdávat, díky vám jsme se naučily, že přátelství, rodina a hudba jsou nejdůležitější věci na světě, no prostě jste nás inspirovali, že nejlepší lék na nudu je zpívat karaoke, u toho se vždy zasmějeme. Než jsem vás uviděli v televizi nezpívali jsme, náš život byl temný bez hudby nechápali jsme co všechno může hudba a tanec vyjádřit. Díky vám jsme šťastný máš sen je stát se zpěvačkou či zpěvákem a herečkou či hercem jako většina z vás je prosím zkuste to, zkuste udělat ten koncert i v ČESKU, jestli se bojíte, že nevyberete moc peněz tak se nebojte budete překvapení kolik dětí se na vás přišlo podívat a nezapomeňte, jste skvělí a nikdy se nevzdávejte, jste vzor pro všechny. Moc rádi sledujeme Violettu. Každý den si zpíváme a pouštíme písničky z Violetty. Moc si přejeme aby jsme vás mohli potkat. Jsme velcí fanoušci jste skutečně nejlepší a máte přenádherné hlasy. Ahoj mam vás moc ráda chtěla bys vás vidět na živo. Byl by to krásný zážitek pro všechny vám všem přeju krásné turné. MILUJU SERIÁL VIOLETTA všichni bychom byli rádi a především já TVOJE VELKÁ FANINKA kdybyste udělali VIOLETTA koncert v PRAZE. Štěstí, zdraví, lásky tolik kolik si jen můžeš přát, košík růží, k tomu přání milerád Ti posílám. Užij si dnešní den, je jen Tvůj. Krásné narozeniny Ti srdečně přejeme. Tini si ta nej holka na světě a přeji ti všechno nejlepší do budoucnosti.Jsi nejlepší herečka,zpěvačka,tanečnice,pianistka,ale hlavně osoba si kouzelná a krásná.Moc bych tě chtěla vidět doufám že přijedeš do česka i s ostatníni herci z Violetty koncertovat.Užij si narozky tvoje fanynka Annie jo a mám tě moc moc moc ráda.

 

Ps: Ahoj Tini. Mám tě moc ráda, jsi nejlepší herečka, krásně zpíváš a tančíš a prosím mohli byste udělat koncert v ČR? Byla bych moc ráda a tvé kamarády mám taky moc ráda.Ahoj Jorge. Jsi moc dobrý herec a tvoje fanynky tě prostě žerou. Já taky. Ty a Ruggero jste nejhezčí kluci z Violetty.
Ahoj Cande, Merci, Diego, Facu, Samu a Albo. Jste skvělí herci a vám i Tini a Jorgemu přeji mnoho úspěchů ve vaší hudební kariéře. Mějte se všichni. Facu jsi užasný a milí mám tě ráda.  Ahoj Tini,moc tě obdivuju za to,že jsi pomocí Violetty získala takovou slávu a moc ti ji přeju.Byla jsem na tvém koncertě v Římě a byl úžasný!!! Moc ti přeju aby si našla nějaký projekt který tě znovu proslaví stejně jako Violetta Castillo!