Postavy¨

Postavy

Hraje Martina Stoessel - Je to chytrá dívka, plná života, no je příliš osamělá a pod neustálou  kontrolou svého otec. Nejdříve neví, že má jedinečný hlas zděděn po své zesnulé matce. Od svého otce zdědila lásku ke knihám a inteligenci. Violetta je spontánní a upřímná. Snaží se najít své místo ve světě. Když se vrátí do Buenos Aires, začne brát soukromé hodiny klavíru ve "Studiu 21", což je velmi prestižní hudební škola. Tam začíná objevovat nový svět. Violetta potkává Tomáse, oba se do sebe zamilují, no zjišťuje, že něco cítí i k Leónovi, druhému klukovi ve škole, který ji také miluje. Violetta se tedy dostává do těžké situace, a navíc musí neustále před otcem tajit, že chodí do Studia a že se rozhodla svůj život zasvětit hudbě.
Postupem času se stává Violetta mnohem sebevědomější a ve druhé sérii už před svým otcem nemusí skrývat, že studuje hudbu. Tomás je pryč a tak to vypadá, že tím pravým je León, no v jejím životě se objevuje nový tajemný kluk Diego a Violettino srdce je najednou opět zmatené.

Hraje Jorge Blanco - Nejdříve působí jako arogantní, ješitný a trochu namyšlený kluk, ale později je vidět, že má dobré srdce. León pochází z bohaté rodiny a nikdy nemusel tvrdě pracovat. Navštěvuje "Studio 21" a má velký umělecký potenciál. Když přichází do studia Violetta, zamiluje se do ní proti své vůli. I když ví, že Violetta miluje Tomáse, začne bojovat o její srdce. Snaží se při ní vždy stát a být jí oporou. Nakonec se do něj Violetta zamiluje, no nic není tak snadného, protože je tu pořád Tomás.V druhé sérii se stává jeho novou vášní motokros. Mezi ním a Violettou je to komplikované, no ve skutečnosti se oba pořád milují. Brzy se však objevuje nová konkurence, tajemný kluk Diego, který taky začne bojovat o Violettino srdce. Do Leonova života zase vstoupí nová holka Lara.

Hraje Lodovica Comello - Je chytrá, nesobecká a dobrá kamarádka. Vždy ví poradit, obětovat se pro
 druhé a stát při ostatních v těžkých chvílích. Ví, že její rodina musí tvrdě pracovat, aby mohla navštěvovat "Studio 21". Narodila se v Itálii, stejně jako její bratr Luca, který vede rodinný podnik "Resto Bar". Je zamilovaná do Tomáse, ale on ji vnímá jen jako kamarádku. Na začátku žárlí na Violettu, ale nakonec se z nich stávají dobré kamarádky. Její nejlepší přátelé ze Studia jsou Camila a Maxi. Francesca se většinou jeví jako ta nejrozumnější z party. V druhé sérii potkává kluka jménem Marco a začíná to mezi nimi pořádně jiskřit.Ve třetí sérii si uvědomuje, že tím pravým je Diego.


Hraje Candelaria Molfese - Je vtipná, spolehlivá a má silný smysl pro spravedlnost. Bojuje za to v co věří
 a udělá cokoli pro své přátelé. Cami chodí také do "Studia 21" a je nejlepší kamarádka s Maxim a Francescou. Sní o tom, stát se úspěšnou zpěvačkou. Je velmi talentovaná, ale je si vědoma skutečnosti, že ještě není dost umělecky vyzrálá na to, aby se stala skutečnou hvězdou. Když přichází do Studia nový kluk Broduey, zamiluje se do něj a brzy spolu začínají chodit. Avšak lži, které Camila nesnáší můžou nakonec vést ke konci jejich vztahu.I v dalších sériích je jejich vztah komplikovaný, usmíření neustále střídají hadky a lži. Nakonec si k sobě ale vždy najdou cestu.

Hraje Diego Domínguez - Pochází ze Španělska. Do Buenos Aires přichází hledat svého ztraceného otce doufajíc, že ho jednoho dne pozná. Když poprvé potkává Violettu, zdá se, že se do ní na první pohled zamiluje. Postupem času se však jeho skutečný charakter začíná odhalovat a ukazuje se, že je schopný udělat cokoliv, dokonce i spojit se s Ludmilou proti Violettě, aby našel svého otce. Jeho hlavním cílem tedy je rozdělit Violettu od Leona. Je ale doopravdy až tak podlý, nebo ho láska nakonec dokáže změnit?Když se mu nakonec podaří najít otce, zároveň nalézá i své lepší já a nachází skutečnou lásku, kterou se stává Francesca.

Hraje Mercedes Lambre - Pochází z dobré rodiny. Je to hezká a nadaná dívka, ale neustále lže, ráda manipuluje lidi a je arogantní. Je posedlá svým vzhledem a vždy chce být středobodem pozornosti, zvláště ve Studiu. Vzhledem k tomu, že je to rozmazlená a krutá osoba, vždycky dostane to, co chce. Přesto, že je zcela odlišná od Tomáse, zamiluje se do něj. Tomás ji ignoruje, protože se mu líbí Violetta a tak začne Ludmila žárlit a stane se posedlou v touze získat ho. Violettu vnímá jako svou největší nepřítelkyni, protože její talent a přirozená krása ji můžou zastínit. Jako každý darebák, i Ludmila má svého pomocníka - Naty.
Ačkoliv ve druhé sérii tvrdí, že se změnila, její touha zazářit je pořád stejná. Tomás je pryč a Ludmila začne něco cítit k Federicovi.
Ve třetí sérii však potkáváme i druhou tvář Ludmily, kdy náhoda osudu zařídí, že se z ní a Violetta stávají nevlastní sestry.

Hraje Alba Rico - Ludmilina pravá ruka, i když někdy to je spíš její mazlíček. Naty je hezká, ale příliš málo sebevědomá. Žije pro módu a na ostatní studenty se dívá s opovržením. Ve skutečnosti je to velmi nejistá dívka a myslí si, že jediná cesta k úspěchu je patřit do Ludmiliny party. Je dobrá tanečnice a zpěváčka, ale Ludmila jí nedovolí zářit tak jak by mohla. Naty ví, že Ludmila ji může kdykoliv zradit pro vlastní prospěch no i přesto je s ní kamarádka, protože věří, že jedině vedle ní se může stát hvězdou. Naty začne chovat city k Maximu, no Ludmila ji chce mít jenom pro sebe a proto jim v jejich vztahu brání.
Postupem času však Naty nabírá čím dál víc sebevědomí, spřátelí se s ostatními studenty a stává se z ní lepší člověk. Ani přesto ale nepřestává věřit v přátelství s Ludmilou.

Hraje Facundo Gambandé - Je nejlepší tanečník ze "Studia 21" a jeho oblíbený styl je Street Dance. Je zábavný, kreativní, zasněný a nemá pochyb o tom, že hudba je jeho budoucností. Hraje na klávesy, syntezátor, vytváří hudbu v počítači a doufá, že jednou nahraje svůj vlastní album. Jeho nejlepší kamarádka je Camila a taky Francesca. Maxi se velmi snadno zamiluje, ale nemá zrovna velké štěstí s holkami. Často se dostává do potíží, když se některou snaží sbalit. Postupem času se sbližuje s Naty, no mezi nimi stojí Ludmila, která se neustále snaží jejich vztah zmařit. V dalších sériích však pochopí, že je právě Naty jeho vyvolená, a proto společně o svůj vztah bojují.

Hraje Samuel Nascimento - Přichází až v polovině 1. série. Je to nový student ve "Studiu 21",
pochází ze São Paulo z Brazílie, je to velmi dobrý tanečník. Camila se do něj zamiluje, a děla vše pro to, aby získala jeho lásku. Z počátku má Broduay zájem o Violettu.